Wednesday - 08 July 2015
17 تیر 1394 ساعت 08:02
مستضعفین تی وی
آیت الله صفایی بوشهری
فریاد عدالت
پیامک جانا
آیت الله حسینی بوشهری
مردم جنوب
رهبرمعظم انقلاب

نیازمندیها

اخبار مرتبط با معدن، صنعت و صنايع معدني را در معدن نيوز بخوانيد www.madannews.ir
کد خبر : Jana - 678 تاريخ انتشار: 09 آبان 1388 ساعت 12:08
به بهانه خداحافظی صابری؛
اتحاد جنوب جدید میهمان آینده گیشه های مطبوعاتی
نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
صداقت ایشان در بیان اعتقاداتش و دوری از هرگونه شانتاژ رسانه ای و غوغا سالاری برای رسیدن به مطلوب بر خلاف بسیاری از همکاران همفکرش، تعهد ایشان و اعتقاد به مبانی نظام اسلامی، پرداختن به مشکلات معیشتی مردم توام با دغدغه های سیاسی و تاکید بر آن، نپذیرفتن پیشنهادات مختلف...

با رایزنی صابری ، سید حسن لواسانی مدیر مسئول هفته نامه دشتستانی اتحاد جنوب شد.

اتحاد جنوب با سابقه ترین و اولین هفته نامه دشتستانی است که بیش ار 10 سال از تاریخ اولین انتشار آن می گذزد .در میان سکوت و کم کاری هفته نامه های اصولگرا یا به اصطلاح اصولگرا ، اتحاد جنوب در سالیان اخیر فعالترین هفته نامه دشتستانی  محسوب گشته و شاید به همین دلیل با اقبال عمومی بیشتری مواجه گردیده است.

از بدو انتشار این هفته نامه تا کنون این نشریه تغییرات محسوسی را در اتحاد مواضع سیاسی در کارنامه خود داشته است ، صابری که وقتی معتقد بود فراجناحی می اندیشد ، اینک در دسته بندی های سیاسی بعنوان چپ سنتی اتخاد موضع نموده و عملکرد نشریه ایشان موید این مطلب است.

گرچه در گرایشات سیاسی، تفاوتی بیشتر از اختلاف سلیقه با ایشان وجود داشته و در بسیاری از موارد تفاوت دیدگاه مبنایی و همچنین انتقادات فراوانی به عملکرد ایشان وجود داشته و دارد ، لیکن عملکرد ایشان در برخی موارد و حوزه ها قابل تقدیر و ستودنی بوده و می تواند الگو باشد!نکاتی که  او را از همقطاران اصلاح طلبش متمایز می کند.

صداقت ایشان در بیان اعتقاداتش و دوری از هرگونه شانتاژ رسانه ای و غوغا سالاری برای رسیدن به مطلوب بر خلاف بسیاری از همکاران همفکرش، تعهد ایشان و اعتقاد به مبانی نظام اسلامی، پرداختن به مشکلات معیشتی مردم توام با دغدغه های سیاسی و تاکید بر آن، نپذیرفتن پیشنهادات مختلف مسئولیتی در دولتهای مختلف و اکتفا به معلمی ،نپرداختن به حواشی و پرهیز از جنجالهای پوچ رسانه ای ، اعتدال در عملکرد، پرهیز از منفعت نگری و معامله و... من جمله نکاتی است که ایشان را شخصیتی متمایز از بسیاری از همفکرانش نموده است.

گرچه بسیاری از تعارضات ! در روزنامه ایشان دستپخت همکاران ایشان در اتحاد بوده است ولی رونق اتحاد جنوب در سالیان اخیر را بیشتر میتوان حول شخصیت صابری دانست.

گرچه صابری و لواسانی هر دو از شاکله های ستاد میر حسین موسوی در دشتستان بوده اند اما شخصیت لواسانی در حوزه سیاسی به مراتب رادیکال تر از صابری است ، بنابراین انتظار می رود رویه ای جدید در اتحاد جنوب شکل گرفته و اتحاد جنوب متفاوت تر از گذشته در شماره های آینده بروی گیشه های مطبوعاتی ظاهر شود.

در پایان برای حاج اکبر صابری توفیقات روزافزون و همچنین برای اتحاد جنوب و  مدیر مسئول جدید اتحاد جنوب مسئلت داریم.
نظرات (3)
نویسنده شجاع, شنبه 88/08/09 ساعت 17:28 :
بابا این صداقت کیه ؟ از کجا آوردینش ؟ ساختگی ؟ دروغیه ؟ بچه محلتون ؟ از مریخ اومده
نویسنده علی, شنبه 88/08/09 ساعت 21:20 :
صابر ی نان صداقت ، عدالت، شجاعت و زیر بار زور نرفتنش را می خورد. وهمیشه در ذهن مردم دیار خود باقی می ماند. 
برو سفر سلامت حاج اکبر
نویسنده م, چهارشنبه 88/08/13 ساعت 20:17 :
بهتر است این روزنامه های حامی دولت وبه اصطلاح اصولگرا استان هم به جای این همه طرفداری کورکورانه از دولت به پشتیبانی از حقوق مردم مثل روزنامه اتحاد جنوب بپردازند.

 
نام:
یادداشت

کد امنیتی: (کد را وارد کنید)* Code

 

آخرین عناوین

آخرین نظرات کاربران

سرانجام پل مجاهد در برازجان به کجا رسید؟ جوابیه روابط عمومی شهرداری!!+تصاویر
رضا: سلام ، اميدوارم كه هرچه سريعتر اين پروژه تموم بشه گرد وخاك خيلي زياده، خواهشا اين پيگيري رو ادامه بديد.تشكر
ادامه

کمبود اب در آبپخش ( گزارش تصویری +بدون شرح)
میلاد: این چه تحقیر و اهانتیه که به مردم آبپخش اداره آب داره می کنه مردم باید متحد بشن بریزن توی اداره آب اونجا را روی سرشون خراب کنند!!!!
ادامه

سرانجام پل مجاهد در برازجان به کجا رسید؟ جوابیه روابط عمومی شهرداری!!+تصاویر
عبدا...: درودبرخبرگزاری جانا به جهت پیگیری که کردند،و روابط عمومی که پاسخگو بودندامیدواریم که هرچه زودتراین پروژه (پل مجاهد)هر چه زودترتمام بشه.انتظارداریم خبرگزاری وزین جانا تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.خداخیرتان دهد.
ادامه

برگزاری مسابقه شطرنج در برازجان + تصاویر
پروشات خرازی نزا: من خیلی شطرنج خوب بازی میکنم دوست دارم در مسابقات شرکت کنم
ادامه

تغییر رييس آموزش وپرورش بندرريگ
سکینه: این کی می خواد بره عوض میشد خیلی خوب بود
ادامه

مشعل پالایشگاه فاز 19 پارس‌جنوبی روشن شد
ملت: کی گفته دو هفته زود تر از موعد؟؟؟ این فاز ها باید دوسال پیش افتتاح می شدن!!! دلتون خوشه هاااا
ادامه

یک گاف تاریخی در «پایتخت 4»
گیر۳پنچ: این دیگه از اون گیرهای تاریخی بود که به این سریال دادید حالا مطابقت نکنه مگه چی میشه مگه اصلا قرار بوده مطابقت کنه ؟؟
ادامه

پایان مهلت اعتراض حذف یارانه۲ روز دیگر
محمدرضا بساطی: سلام.14ماه است یارانه بک نفر از اعضای خانواده ام قطع شده است هزار بار برای رفع مشکل یارانه اش به فرمانداری اسلام ابادغرب مراجعه نموده ام ولی تا کنون مشکل یارانه اش حل نشده است کد ملی من 3341478361 قابل توجه سازمان هدفمندی یا...
ادامه

;
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متع"ق به جانا بوده و استفاده از مطا"ب با ذکر منبع ب"امانع است.